Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudom, hogy erre nem alapozhat...

Tudom, hogy erre nem alapozhatok, de "josolnatok" nekem? :D

Figyelt kérdés
Jovoheten itt az angol emelt erettdrgi. Egy evvel ezelott kb semmi keszulessel 93%os lett a kozepszintu. Azota minden nap hasznalom 0-24-ben, leveleket irtam, sok feladatsort megoldottam, de a hallott szovegertestol felek kicsit. Szerintetek hany szazalekosra tudnam megirni az emeltet? Ha 70-75% lenne csak akkor nem mennek el szobelizni, mert az keves.
2019. ápr. 29. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Tölts ki egy feladatsort, szerintem az a legtisztább és te is le tudod ellenőrizni magad.
2019. ápr. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne legyél olyan hülye, hogy ne menj el szóbelizni 75%-os írásbelivel (vagy gyakorlatilag bármilyen eredménnyel)! Egy, jó tapasztalat, kettő, sosem tudod, hogy mi a kevés és mi nem.

Azt, hogy milyen szinten állsz, neked kell érezned. Az nem jelent semmit, hogy a középszintet 93%-ra írod.

2019. máj. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha elmegyek szobelizni akkor mar csak 12.utan tudok visszamenni javitani.. mivel az angolt nezik, igy muszaj a legjobbat kihozni belole
2019. máj. 4. 22:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Jah, hogy még nem vagy végzős. Az más. Én is 11.-ben csináltam amúgy az emeltet (közepem nem volt előtte), de én nem emlékszem, hogy mondtak volna nekem olyat a tanárok, hogy ha nem megyek szóbelire, akkor olyan, mintha nem lenne érettségim. Sőt, fel voltak háborodva, hogy 11.-ben emeltezek és mindenáron le akartak beszélni. Akkor vajon miért nem mondták, hogy ne menjek szóbelizni, ha rosszul sikerül az írásbeli.
2019. máj. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
11.es vagyok es ugy van most, hogy ha nem jelenek meg szobelin, akkor az irasbelim is torlodik, ergo olyan, mintha nem csinaltam volna semmit es legkozelebb csak akkor mehetek, amikor a tobbi targybol is. Ha elmegyek szobelizni is akkor természetesen a javításom fizetos lenne, erettsegi utan, amivel csak olyanok elnek, akiket nem vettek fel juliusban
2019. máj. 4. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!