Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origo B2 angol szóbeli vizsga...

Igazmondó666 kérdése:

Origo B2 angol szóbeli vizsga mennyire nehéz?

Figyelt kérdés
Nagyjából tudom, hogy mi a menete de mennyire jó/rosszindulatúak a pontozást illetően?

2019. máj. 6. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nehéz általánosan megmondani. Amikor én voltam korrekt volt a magnós és az elbeszélgetés pontozása is. A szóbeli részén ha jól emlékszem egy ember bukott akkor meg a teremből. Voltunk vagy 10-en (az ajtóra kiirtak a pontokat a beszélgetésről)
2019. máj. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon pozitív volt, igyekeztek oldani a feszültséget, a végén mosolyogva jöttem ki, olyan érzésem volt mintha kedélyesen beszélgettem volna egy távoli ismerősömmel és nem vizsgáztam volna. A pontozás sem túl szigorú szerintem, nem szőrszálhasogatóak. Ha majd felsőfokra megyek akkor is csak az Origót választom.
2019. máj. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Noblesse Oblige ***** válasza:

Szerintem ennél könnyebb szóbelit nem fogsz találni sehol.

Nálam is nagyon jóindulatúak voltak, pedig mekkegtem rendesen a nyelvvizsgán :D

2019. máj. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, picit megnyugtató ezt hallani, a beszéd megy a leggyengébben a vizsga többi részével már megvagyok, az írásbeli és a hallásutáni nagyon könnyen ment csalódott lennék ha nem lennének minimum 75%-osok
2019. máj. 7. 23:38
 5/7 A kérdező kommentje:
Végül 70% lett, nagyon segítőkész és kedves vizsgáztatók voltak
2019. máj. 9. 15:48
 6/7 anonim válasza:

Én pénteken megyek szóbelire (angol b2) és nekem az önálló témakifejtés megy nagyon nehezen. Szerintem az általános beszélgetéssel és a szituációval nem lesz gondom. Mennyire veszik szigorúan a témakifejtést, valóban 4-5 percig magamtól kell beszélnem az adott témáról, vagy azért besegítenek rendesen?

Köszi a választ, és gratula a sikeres vizsgához

2019. máj. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sokat segítenek, ha elakadsz véleményem szerinte nehéz megbukni a beszéd részén. Még azt nem tudom, hogy nekem sikeres mert ugye a magnó részét még nem tudom, ha ott megvan a minimum akkor meglesz a dolog.
2019. máj. 29. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!