Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik a legkönnyebb német...

Melyik a legkönnyebb német nyelvvizsga?

Figyelt kérdés
2019. máj. 10. 23:46
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Az, ha már tudsz németül.
2019. máj. 11. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem ezt kérdeztem! -.-
2019. máj. 11. 06:51
 3/5 anonim ***** válasza:
42%

Emberfüggő, nincs rá egyértelmű válasz. Nézd meg a nyelvvizsga központok oldalán a típusfeladatokat, és döntsd el, neked melyik megy a legegyszerűbben, ne legyél már ennyire lusta. Mindenhol máson van a hangsúly, van ahol a nyelvtani rész, van ahol az íráskészség a keményebb. Csakhogy egy példát említsek: barátnőmmel mentünk BME nyelvvizsgára franciából (hasonló tudás, ugyanaz a tanár készített fel minket), nekem 73%-al meglett, ő elvérzett az írásbelin és csak 57%-ot kapott. Utána elment Origóra, és röhögve megcsinált egy 71%-ot, mert abban van fordítás, és az nagyon megy neki.

Egyszóval ne sajnáld az időt, és az olyan dolgokat, aminek magad is utánanézhetsz ne itt kérdezz meg!

2019. máj. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%

Utolsó okoskodónak: "Egyszóval ne sajnáld az időt, és az olyan dolgokat, aminek magad is utánanézhetsz ne itt kérdezz meg!"


Éppen ezt csinálja a kérdező, utánanéz dolgoknak, ezért kérdez itt! Te is hosszas bekezdésben válaszoltál neki, de csak mellébeszéltél a helyett, hogy segítettél volna neki. Elég lett volna annyit írni, hogy például "a legkönnyebb német nyelvvizsga szerintem a ..., mert ..." – helyette az okoskodás meg a kioktatás megy ezerrel.

2019. máj. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a TELC vagy a BME. Goethe, ÖSD semiképpen sem. Bár én tíz év tanulás után ösd-re mentem, de ha hirtelen kéne egy nyelvvizsga a pontok miatt, akkor az első kettő közül valamelyik.
2019. máj. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!