Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ti melyik középfokú német...

Ti melyik középfokú német nyelvvizsgát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben sokat gondolkodtam azon hogy vajon melyik német középfokú nyelvvizsga menne nekem a legjobban... Szóba került az ECL, a EuroExam és a BME is. Mindegyiket más miatt tartom jónak, de nem sikerült döntenem. Lényegében tapasztalatokra vagyok kíváncsi! Kinek mi vált be, és miért? (Persze lehet mást is ajánlani én csak 3 példát írtam)

2019. máj. 13. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Én Corvinusra megyek majd de szerintem a BME a legkönnyebb.

Ha van kedved együtt gyakorolni írj.


17L

2019. máj. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ECL-re megyek juniusba, azt mondjak barati, majd meglatjuk.
2019. máj. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én Corvinus írásbelit csináltam márciusban németből, két hónap intenzív gyakorlással + a Corvinus gyakorló könyvvel elsőre meglett! Csak ajánlani tudom ;)
2019. máj. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam a BME a legkönnyebb, de az ECL barátságos:) Tapasztalat
2019. máj. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

Jöhetnek még a tapasztalatok!

2019. máj. 28. 19:30
 6/6 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki a BME-t választom... Milyen könyveket ajánlanátok a felkészüléshez? Egynek a Nagy BME nyelvvizsgakönyvet gondoltam, bár nem tudom hogy jó- e... szóbelihez? Nektek mi vált be és mi az amit teljes mértékben elleneztek?
2019. jún. 14. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!