Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Alapoktól elkezdeni angolul,...

Alapoktól elkezdeni angolul, nyelviskolába vagy inkább magántanárral?

Figyelt kérdés

Szinte a nulláról akarom most elkezdeni az angolt, de azon gondolkoztam hogy melyik jobb megoldás ha keresek egy magántanárt és vele folyamatosan haladni, vagy be iratkozni egy kezdő tanfolyamra, esetleg a kettőt együtt hogy elmegyek egy alap tanfolyamra és utána magántanárral haladni tovább?

Melyik lenne a jobb, és kifizetődőbb megoldás?



2018. szept. 10. 19:45
 1/2 anonim válasza:
44%

Hozzáértő leirhatna azt is hogy mennyibe kerülnek ezek a tanfolyamok? Középfok/középszint érdekelne engem.

Én németet szeretnek tanulni.

2018. szept. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát ez sok mindentől függ. Én tanfolyampárti vagyok, de ahhoz is szerencse kell. Egy jó társaság az nagyon kellemes, szakad a ember a nevetéstől, új barátságok szövődnek, stb. Szerintem második legjobbnak lenni jó tanfolyamon, akkor egyrészt élvezetesen könnyű, másrészt még van, aki húzzon. A legtöbbet tudónak lenni olyan, mintha húzna lefelé az ingovány, legkevesebbet tudónak lenni meg nagyon frusztráló. Ezekből ki kell lépni. A magántanárnál ilyenek meg nincsenek, se plusz, se mínusz. Ott, ha a tanár kellő energiával rendelkezik, csak munka van (azért ez a kijelentés, kinek ígérő, kinek fenyegető - én azért is szeretem a tanfolyamot, mert ott húzd meg-ereszd meg játék van, egyszer én szerepelek, egyszer meg más, amiből szintén tanulok, de közben ernyedten relaxálok).

De ha te például sótlan alak vagy, akkor például nem vonz a jó társaság. :)

Csak pár látószög-szélesítő gondolat volt. :)

2018. szept. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!