Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ismertek letölthető szótanító...

Ismertek letölthető szótanító programot?

Figyelt kérdés

Régen egy Voca nevű programot használtam, de most hiába keresek rá, megszüntethették, mert mindenhonnan egy olyan oldalra jutok, ami nem működik, illetve a gépemen lévő (kb. 8 éves) telepítőfájllal sem indul a program./A telepítés pedig végigmegy/ Az volt a lényege, hogy írtam egy szótárt, pl. angol-magyar, és úgy kérdezte ki a szavakat, hogy a választ be kellett írni. Be lehetett állítani, egy szó hány helyes beírás után válik megtanulttá.

Eddig a leghasonlóbb az Anki nevű program, de nekem hatékonyabb az a típus, amikor én írom be a válaszokat (ez meg ugye szókártya jellegű, megnézem a választ, nem beírom.

Ismer valaki olyan programot, amire gondolok?



2019. máj. 18. 23:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Quizlet
2019. máj. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ankiba is be lehet írni a választ, lehet úgy szerkeszteni a kártyát. Itt( [link] van olyan kész angol-magyar, magyar-angol csomag, ahol be lehet írni a választ. Tematikus szótár angol nyelvből a neve.
2019. máj. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!