Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen Au pair lehetőséget...

Milyen Au pair lehetőséget ajanlotok nyelvtanulás céljából? (Németország)

Figyelt kérdés

Jelenleg germanisztikát tanulok, elsőéves vagyok az egyetemen. Szeptemberben szeretnék kimenni Németországba au pairkedni. Eddig az Aupairfect oldalat nézegettem, valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata? Elsődleges célom a nyelvtanulás lenne, b2-es nyelvvizsgával rendelkezem németből (mellette angolul is kommunikálok). A nyelvtanulás mellett természetesen jó lenne pénzt is keresni, ez a program erre is lehetőséget ad.

Kérem, aki volt már kint külföldön, írja meg, hogyan intézte el a dolgokat és milyen élményei voltak az egésszel kapcsolatban!



2019. máj. 22. 12:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Én az autpairworld.neten keresztül (talán van benne egy kötőjel is) voltam.

Regisztráltam, beszéltem pár családdal, aztán mentem. Pontosan milyen dolgok elintézésére gondolsz?

2019. máj. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!