Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Orosz rövid filmeket keresek...

Orosz rövid filmeket keresek nyelvtanulás miatt?

Figyelt kérdés

Olyan filmeket keresek, amik 20-50 percnél nem hosszabbak, nincs bennük eröszak, romantikus vagy klasszikus történeteket, vagy természetröl szólókat elönyben részesíteném.

A cél a hallás utáni szövegértés lenne.

Aki ismer ilyeneket, segítsen. (A "szabályos" nyelvleckék meg tanszögesek nem érdekesek ilyen szempontból)


Elöre köszönök minden segítséget.



2019. máj. 28. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlom a Кухня-című sorozatot. Egy vígjátékról van szó, nagyon sok része van és fent van a Youtube-on. Amikor az első részt néztem egy résznek kb. a felét értettem, mire a századik résznél jártam már a 90%-át értettem. Könnyű a nyelvezete, élvezhető és nincs benne erőszak. :)
2019. máj. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi, ez jónak tünik elsö hallásra, valószínüleg éppen az a stílus, amit keresek.


Azért ha valakinek még van egyéb ötlete, azt is szivesen fogadom!

2019. máj. 28. 14:52
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak egész röviden belenéztem, tényleg olyasmi, mint amire gondoltam. Még egyszer köszönöm!
2019. máj. 28. 14:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Не за что!
2019. máj. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!