Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ezek mellé milyen új nyelv a...

Ezek mellé milyen új nyelv a leghasznosabb?

Figyelt kérdés

Már több nyelvet is tanultam: angol, francia, orosz, német, olasz. Angol és francia megy legjobban, ezekkel szeretnék fordítóit végezni, alapszakom van már. Oroszból felsőfokom van, azt szeretném szinten tartani. A németet meg szeretném felvinni egy középfokig.

Jelenleg nem akarok új nyelvet tanul, mert inkább az oroszt tartom szinten és a németet fejlesztem de mégis milyen új nyelvet ajánlanátok ha szeretnék még egyetlen egyet?

Most az alapján, hogy mivel lenne munkám, mi az ami nagy előnyt jelentene mert kevesen beszélik, tanulják vagy ha nem beszélik kevesen, legalább sok munkalehetőség van velem.

Három opción gondolkodtam:

1. Spanyol (ezt sokan tanulják szerintem szóval nem olyan extra de munkalehetőség sok van szerintem de nem tudom)

2. Holland - ezzel mennyire vannak lehetőségek? Gondolom kevés de kevesen is beszélik vagy nem?

3. Skandináv nyelvek valamelyike - szerintem kevesen is beszélik, kevés is a munkalehetőség


Most ez a 3 variáció érdekel.


2019. jún. 19. 22:36
 1/4 A kérdező kommentje:
*nem akarok új nyelvet tanulni
2019. jún. 19. 22:37
 2/4 anonim válasza:
Kinai
2019. jún. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Olasz mellé a spanyolt, angol-német mellé a hollandot már nem választanám.

Inkább egy skandináv nyelvvel ismerkednék.

De az a legfontosabb, hogy melyik nyelv és melyik ország / kultúra tetszik leginkább, mert az adja az igazi motivációt, főleg, ha sokadik nyelvről van szó.

2019. jún. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hollandiában élek, alapvetően az ANGOL, NÉMET és OLASZ nyelveken beszélek és dolgozom. Jelenleg FRANCIÁT tanulok - ez alapján adok javaslatot:


- A hollandot nem ajánlom. Angol nyelven tökéletesen lehet ügyet intézni, és az országban élni. A betelepülők alig 20%-a sajátítja el a nyelvet.


- A jelenleg beszélt nyelveid mellé a SPANYOL nyelvet ajánlom, több okból is:

- Elsajátítását a már beszélt nyelvek segíteni fogják.

- Egyre több cég részlegeket helyez ki Spanyolországba, a nyelv Európában is meghatározó.

2019. jún. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!