Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Meg lehet tanulni itthon angolul?

Meg lehet tanulni itthon angolul?

Figyelt kérdés
Van egy alapom és jó lenne fejleszteni. Itthon vagyok a babámmal és szeretném az alvásidőt hasznosan eltölteni. Van olyan aki így tanult meg egy nyelvet? Tanár nélkül?
2019. jún. 21. 07:27
 1/5 anonim válasza:
Ha érdekel tudok ajánlani egy skype-on tanító tanárt, akivel én a felsőfokra készültem fel fél év alatt, 5000 Ft volt egy óra, de minden perc megérte! Egyedül egy alapfokkal szerintem nehéz és lehet, hogy sok hibás kifejezés fog rögzülni, mivel senki nem javít ki, ha hibázol, de azért nem lehetetlen és természetesen minden perc tanulás a hasznodra válik!
2019. jún. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Lehet, hogyne lehetne? Azt aki 5-10 nyelveket beszél is egyedül tanulta.
2019. jún. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%
Agyi kapacitástól függ, hogy megy e egyedül vagy sem. Valakinek megy valakinek még segítséggel sem
2019. jún. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen szint elérése a cél és mennyi idő alatt. Első körben lehet próbálkozni a duolingo-val, az is több mint a semmi. Képességtől is függ sok minden. Ismerek olyat, aki idegennyelvű filmekből, zenékből kb. felsőfokú szintre jutott el. Igaz mellette nagyon sok könyvet is olvasott angolul, érdekelte is, meg ideje is volt.

Persze ez nem mindenkinek megy, embere válogatja, kinek mennyire jó a nyelvérzéke, ill. hogy mennyi szabadideje van erre. De mindenesetre el kell kezdeni, aztán majd kialakul. Van akinek abszolút nem megy tanár nélkül, igényli azt, hogy terelgessék a helyes útra.

2019. jún. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem tudom mennyiből áll az alapod, de olvass könnyedebb témákról angolul, olyasmiről ami érdekel. Vagy nézz videókat/egyszerűbb nyelvezetű filmeket, pl meséket angolul. És ha van egy szó amit nem értesz írd fel és nézz utána, vagy akár közben.
2019. jún. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!