Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Írtam egy 51%-kos 4-es emelt...

Írtam egy 51%-kos 4-es emelt szintű előrehozott érettségit angolból. Ez mennyire jó?

Figyelt kérdés
Egyáltalán ér valamit úgy, hogy így sikerült?

2019. jún. 21. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Hát nem a legjobb főleg ha továbbtanulásnál szükséged lesz rá.
2019. jún. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Hát ez nem túl jó. Arra esetleg, hogy a 2020-as felvételi eljárásban kipipáld vele a kötelező emelt érettségi követelményét, de erre pl. nem kapsz B2-s nyelvvizsgát
2019. jún. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Nekem középszinten a szóbeli része 100%-ra sikerült, az írásbeli 93%-ra, ezt mind nulla felkészüléssel... Az 51% emelt szinten nem a legjobb, de ez a nyelvi érzéktől is függ, meg attól is hogy mennyire van vele terved
2019. jún. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

51 %, az nem 4-es... Tudom, hogy emelt érettségin azt adnak rá, de becsapod magad, ha elhiszed, hogy a te tudásod "jó" egy olyan vizsga alapján, ahol éppenhogy a felét sikerült vminek abszolválnod! Egyetemen pl ez simán lehet 2-es is...


Nincs sok értelme a jegyeknek az emelten, csak azért van így, mert összehasonlíthatónak kell lennie a középpel.

2019. jún. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén: ez mire lenne jó? Arra, hogy bebizonyítsd nem vagy felkészülve, arra igen.
2019. jún. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!