Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az emelt angol érettségihez...

Az emelt angol érettségihez elég, ha az előrehozotton csak négyes lesz az érettségim?

Figyelt kérdés
Kb egy hónap múlva érettségi, tudom, van még időm gyakorolni, de ha csak négyes lesz, akkor is tudok még emelt érettségit csinálni belőle? Vagy meg kell lennie az ötösnek előrehozott érettségin is?

2019. ápr. 4. 20:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy emelt érettségi szempontjàból milyen az előrehozott. Sőt, nem is kell hozzá.
2019. ápr. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze egymáshoz.
2019. ápr. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

#1es ha ősszel szeretne érettségizni akkor kell hozzá a közép.

Amúgy amíg nem bukták meg nem számít a jegyed.

2019. ápr. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
buktál*
2019. ápr. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

3-as: miért kellene ahhoz érettségi, ha valaki ősszel akarna érettségizni?

(Középiskolásként már nem is lehet ősszel éretségizni, középiskola után meg abból érettségizel, amiből akarsz.)

2019. ápr. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
5-ös: kb 1-2 éve az a szabály hogy ősszel csak javító vagy szintemelő érettségit lehet tenni. Csak úgy szimplán egy előrehozott érettségit nem írhatsz meg ősszel. Én is tavaly írtam közép angolt idén szintemelőt ősszel, nem írhatták volna meg ha nincs meg a közepem.
2019. ápr. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

*írhattam

(Utálom az autocorrectet😅😅)

2019. ápr. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Komolyan ez a szabály? Bocs, én erről nem tudtam.

[Pedig most érettségizek (először) kémiából és bioszból, és tavaly gondolkoztam azon, hogy ősszel is megpróbáljam-e. Végül nem próbáltam, mert drága és nem voltam biztos magamban, de akkor ezek szerint nem is tudtam volna. :O Ezt jó tudni.]

2019. ápr. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Javítót sem lehet ősszel tenni már, csak szintemelőt (érettségi előtt).


Persze ha valakinek a közép csak négyesre megy, akkor nem biztos, hogy az az egy problémája lesz emelttel, hogy jelentkezhet-e.

2019. ápr. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
51%
Utolsó, nagyon hülyeséget beszélsz! Érettségi előtt NEM lehet októberben semmiből érettségizni! Előrehozottat CSAK májusban lehet tenni.
2019. ápr. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!