Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Eszperantó program, hogyan...

Eszperantó program, hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Elkezdtem az eszperantót tanulni egy program segítségével. Minden lecke végén van egy fordítós rész, amit nekem kell lefordítami, azonban azt írja, hogy küldjem el a tanáromnak, amit a honlapon lehetne kérni ez azonban nem sikerült. Van-e köztetek valaki, aki tanult esetleg ennek segítségével és ehhez tanárt is talált?

2019. jún. 26. 13:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Én valaha a lernu.net oldalán tanultam, és igen, tanárt is találtam, aki kijavította a fordításaimat, de ez még 10 éve volt.

Ha szeretnél tanárokkal, tapasztalt eszperantistákkal levelezni, iratkozz fel az Eszperantóul akarok tanulni ( [link] és a Virtuális Eszperantó Klub ( [link] facebook csoportokra. Utóbbinak most szombaton élő találkozója is lesz ( [link] ha szeretnél élőben megismerkedni eszperantistákkal, gyere el.

2019. jún. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!