Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van itt valaki, aki vietnamiul...

Van itt valaki, aki vietnamiul tanul?

Figyelt kérdés
Nagyon szép nyelvnek tartom és az utóbbi időben a kultúrájuk is el kezdett érdekelni. Aki tanul vagy tanult vietnamiul, milyen tapasztalataitok vannak? Illetve hol tudnék tanulni esetleg vietnamiakkal ismerkedni? Tanuláshoz netes forrás és/vagy könyv is nagyon jó lenne, csak amit eddig a neten találtam így elsőre, az elég gagyinak tűnt sajnos. Szóval bármilyen tanácsnak nagyon örülnék.
2019. jún. 28. 11:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Én tanultam/tanulom.


Már elég jó vagyok.

A hagyományos angol "osztályzás" alapján, a vietnámiban valahol a B2-C1 között vagyok. Bár már inkább C1.

Rendszeresen folytatok üzleti tárgyalásokat, és tudományos beszélgetéseket is vietnámiul.


Tananyagnak a "Tieng Viet 123" amit ajánlanék. Nekem is azt ajánlották legelsőnek a vietnámiak. Hanganyaggal együtt természetesen, tehát meg kell venned. Nem lehet letölteni.


Illetve ajánlott belépni facebook-on a "Learn Vietnamese" csoportba. NAGYON hasznos hely!


Valamint ha Budapesten laksz/jársz, akkor érdemes a Sárkány Centerbe rendszeresen elmenni és barátkozni az eladókkal. Én már mindenkivel, de tényleg, kivétel nélkül mindenkivel folyamatosan beszélgetek, mikor végigmegyek. Rengeteget segít.


Mindenféleképpen kell legalább 1 személy, akivel élőben, szemtől szemben tudsz beszélgetni. Mert a vietnámi nyelvet kiejteni meg lehet tanulni, de kihallani csak gyakorlással lehet.


Ha több segítség kell, szólj! :)

2019. júl. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!