Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki ezt letudná fordítani...

Hellobello23 kérdése:

Valaki ezt letudná fordítani úgy magyarosan nekem?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom úgy normálisan megcsinálni, hogy értsem is. Nagyon köszi.


I killed my wife saturday. I regretted it but it happend.  I'm gonna try and move on and keep going on like normal. It was a suprise to see her at work this morning. She kissed me and said she wanted to have dinner. I know it couldn't be her though when I left her body was still in the suitcase plus I dismembered her. I really hope this is gonna be some sort of blackmail cause if not I'm so fucked.



2019. jún. 28. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Nem szeretem mások helyett elvégezni a feladatot. Írd ide, ahogy neked összejön a fordítás, és majd szólunk, hol a hiba.
2019. jún. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy nem véletlenül kérdeztem meg itt, próbálkoztam és nem sikerült számomra megfelelően, ennyi. Szerintem nem kell bebizonyítanom azt ami nyílván való.
2019. jún. 28. 22:35
 3/6 anonim ***** válasza:
11%
Szombaton megöltem a feleségem. Megbántam, de megtörtént. Megpróbálok tovább lépni mintha mi se történt volna. Reggel meglepő volt a munkában látnom őt. Megcsókolt és azt mondta vacsorázni akar. Én tudom, hogy ez nem lehetett az ő gondolata, mertamikor ott hagytam akkor a bőröndben volt feldarabolva. Nagyon remélem, hogy ez valami fajta zsarolás amiért nem b..sztam meg keményen.
2019. jún. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2019. jún. 28. 23:18
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugye tudod hogy egy részt az utolsó fordítása is elég pocsék ráadásul szívózik veled? Nincs szó semmilyen “nem basztam meg keményen” dologról. Az if not im so fucked azt jelenti hogy ez nem egyfajta zsarolás akar lenni akkor rendesen rabasztam/megszívtam (szebben fogalmazva)
2019. jún. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg lapzártakor még a though sem volt gondolat.
2019. jún. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!