Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » B1-es érettségim van és...

B1-es érettségim van és leszeretném tenni a B2-es angol nyelvviszgát. Hogyan kezdjek neki és mennyi dő kellhet hozzá?

Figyelt kérdés

Angolul nagyjából tudok. Az időket kéne rendesen megtanulnom és jó pár szavat meg persze a kiejésemen kéne valahogy javítani. Ti mit javasoltok? Én otthon gondoltam, hogy magam felkészülök, de lehet különórák nem ártanának.

(ha ez számít valamit, jövőre akarok jelentkezni egyetemre és ahhoz kell, jelenleg dolgozok)


2019. júl. 8. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Oldj meg emelt szintű értettségiket, és ha azok mennek, akkor nem lesz gondod
2019. júl. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%

Mi az a B1-es érettségi?


Otthon önerőből az olvasás, film vagy sorozat nézés a legpraktikusabb a könyves nyelvtan tanulásán kívül. Ezek segítik legjobban a szókincs és hallás utáni fejlesztését.

2019. júl. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
b1-es angol nyelvvizsga, amit még középiskolában érettségivel egyidőben szereztem.
2019. júl. 8. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!