Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Német középfokú nyelvvizsgához...

Német középfokú nyelvvizsgához melyik központot ajánlanád? ITolc vizsgát próbálta már valaki?

Figyelt kérdés

2019. júl. 15. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Én az Origót csináltam, nem bántam meg, pedig nem volt túl sok a tudásom. A Bmi-s volt a másik lehetőség, ott elvileg nagyon sokszor visszaadják a régebbieket, de számomra túl nehezek voltak a szövegértések. Az Origónál szinte mindig 1-2 hibásakat írtam gyakorláskor. Plusz kétnyelvű, szóval a feladat is magyarul van, illetve én sok pontot tudtam szerezni a végén a fordítással, amit szótárral kell és szinte így gyerekjáték.
2019. júl. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én angol közepet csináltam, nekem nagyon tetszett az egész rendszer, szóval én csak ajánlani tudom. Amúgy asszem van ingyenes próbavizsgájuk, de a honlapon tutko fent van minden ilyen info.
2019. júl. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem volt fura a szóbeli része? :D
2019. júl. 17. 21:52
 4/7 anonim válasza:
kicsit fura volt az elején, de voltam próbavizsgán és így már nem ért váratlanul. Am sztem jobb, mert nem éreztem azt hogy kinevetnek ha valamit rosszul mondok
2019. júl. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Angolon szörnyű a szóbelije, végül másik számítógépesnél csináltam, ott élből meglett, pedig nem kellett oda sem kevesebbet készülni, csak jobb a rendszer.
2019. aug. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
iTolcon voltam próbán angolból, a szóbeli katasztrófa, eredményre 5 hete várok... Élesben nem hozzájuk mentem és nem is ajánlom senkinek, kivéve akinek nagyon gáz a szókincse, mert az online szótár hatalmas előny.
2019. aug. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem sokkal jobb mint az iXam, ott a számítógépről a végén le kell írni papírra a válaszokat, mert annyira megbízhatatlan a rendszerük, hogy nem menti el néha.
2019. okt. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!