Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyiért tartanak manapság...

Grétaaa98 kérdése:

Mennyiért tartanak manapság Budapesten egy 60 perces angolórát?

Figyelt kérdés

2019. júl. 16. 21:45
 1/6 A kérdező kommentje:
nem csoportban, hanem csak nekem
2019. júl. 16. 21:46
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tanárfüggő. Kb 3-5 ezer az átlag szerintem. Én 4ért járok Spanyolra.
2019. júl. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 4300-ért járok németre, de nagyon profi tanárhoz.
2019. júl. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minimum 4000, én vidéken jártam 45 percért fizettem 3500 forintot, ez volt a legolcsóbb.
2019. júl. 17. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
megerősíteni tudom az előzőeket. Ez a nagyságrend kb. amit írtak a többiek. Általában 45 perc egy egység, de minimum másfél órát vagy egy alkalommal. 45 perc túl kevés ahhoz, hogy hatékony legyen. Húzós sajnos ezt rendszeresen kifizetni. De ha ennél jóval kevesebbet kér valaki az gyanús, hogy milyen tanár lehet. Hiszen, ha megfizetik, miért ne kérne többet
2019. júl. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Az internetnek hála ma már pénzkidobásnak tartom a nyelvórákra fizetni húzós ezreseket. Van azoknak jobb, fontosabb helye. Keress fel nyelvoktatási tárgyú honlapokat, szorgalommal, kitartással (gyakorlással) meg tudod tanulni a nyelvet, a gyakorlásra meg éppen elég külföldi turista jön Magyarországra. Légy nyitott, keress korodnak megfelelő gyakorló párt, pl. kalauzold a lakóhelyeden, vagy a közkedvelt kikapcsolódási helyek egyikén (Balaton, stb.), bár ez is esetenként költségekkel jár(hat), mégis összességében anyagilag jobban jársz. Ráadásul összekötheted a kellemest a hasznossal...
2019. júl. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!