Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ki hányadszora ment at eü...

Hinger Patrik kérdése:

Ki hányadszora ment at eü vizsgán es miken bukot meg?

Figyelt kérdés
2019. szept. 8. 08:49
 1/8 anonim ***** válasza:
elsőre
2019. szept. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Először.
2019. szept. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Elsőre átmentem.


De a csoportunkból mindenki átment.


(Viszont a forgalmin elsőre szinte senki, max. 1.)

2019. szept. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
En most fogok elöször menni tanfolyamra csak tartok sgy kicsit az egesztől mert hallotam jot is rosszat is a vizsgáztatokbol ( veszprém be vizsgázok majd)
2019. szept. 8. 15:23
 5/8 anonim válasza:
Én másodjára :) Volt egy kérdés, mit csinálok, ha nyaki artériás vérzéssel találkozom. Azt tudtam, hogy artériás vérzésnél a legközelebbi csonthoz kell szorítani az eret, de a nyakihoz nem volt ötletem... Kiderült, hogy a gerincoszlophoz kell. Másodjára megúsztam egy stabil oldalfekvéssel :)
2019. szept. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kincsesne ***** válasza:
Ha a helyesírását is osztályozzák, akkor nem megy át...
2019. szept. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Másodszorra mentem át. Egy kérdésből jött, hogy hogyan csinálok nyomó kötést, és ezt nem tudtam, pedig még segíteni is eléggé próbáltak.

(Budapesten, Széll Kálmán térnél voltam vizsgázni)

2019. szept. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Minden megvolt elsőre.A kressz vizsgámra Trabival érkeztem, mert lekéstem a buszt még 96-ban. Csak lesett az oktató, meg a vizsgabiztos hogy vezettem :) Azóta sem volt balesetem.
2019. szept. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!