Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Negyedjére átmenni forgalmi...

Negyedjére átmenni forgalmi vizsgán?

Figyelt kérdés
Én ezt egyszerűen nem hiszem el, hogy felteszem ezt a kérdést de teljesen tanácstalan vagyok. Ilyen helyzetben még sosem voltam, hogy 3x buktam meg... általában minden elsőre sikerül, és egy maximalista embernek tartom magamat. Tényleg jól vezetek, mások is ezt mondják mikor otthon parkolok meg vezetgetek. Egyszerűen nem fér a fejembe, hogy hogy lehetséges az, hogy a nálam sokkal butább embereknek másodjára sikerül a vizsga, nekem meg harmadjára sem. Mindig magabiztos vagyok, nem pánikolok be, sokat gyakakorlok és egyszerűen nem engednek át. Apukámnak nagyon sok pénze benne van, és az oktatóm azt mondta "nem mindenki van benne" abban, hogy lefizessük a vizsgabiztost. Ha valaki tud bármilyen tanácsot, esetleg ötletet, hogy hogyan tudnék átmenni nagyon hálás lennék... Ui.: mondva csinált hibákat találnak ki és ezért buktatnak meg

2019. júl. 3. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Talán tanulni kéne
2019. júl. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Andizsuzsi ***** válasza:
89%
Kifejtenéd, mik azok a mondvacsinált hibák?
2019. júl. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Természetesen kifejtem:) Első vizsga: tolatás közben mindent jól csináltam, rengeteget néztem hátra, erre a vizsgabiztos megállított és megbuktatott mert nem néztem hátra

2.: egy forgalomban résztvevő jármű lemondott elsőbbségéről és elengedett, de mire elindultam ő meggondolta magát és ő is elindult, meg kellett fékeznem az autót de a nagylelkű oktatóm is a fékbe taposott velem együtt:) ami sajnos instant bukás

3.: minden tökéletesen ment, egy utolsó parkolás jött volna, és random leállít az út szélére, hogy álljak meg mert megbuktam, mert nem az út szélén, hanem a közeoén mentem mikor egyirányú utcában szabályosan úton közlekedő gyalogost előztem

ui.: az oktatóm hulla másnapos volt és azt sem tudta milyen nap volt, iilyen állapotban vissza vissza a kocsit 2 utassal

2019. júl. 3. 21:31
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gáz, ha valakinek csak negyedik próbálkozásra sikerül a forgalmi. Tudom, mit érzel, én is maximalista ember vagyok, mikor először megbuktam a forgalmin, teljesen magam alatt voltam😁 Én jogosnak találtam a bukásomat, de persze nem esett jól. A második vizsgám egy hónappal később volt, előtte való hetekben nagyon izgultam, de közvetlen a vizsga előtt egyéb okok miatt nem tudtam gondolni rá. Ez szerencsére sikerült 😁

Szerintem ne gondolj arra, hogy hanyadik vizsgád lesz, mert ezzel jobban idegesíted magad, próbáld meg elfelejteni a vizsgát, foglald el magad más tevékenységekkel!

Ami pedig a vizsgát illeti, nem tudlak semmi értelmes tanáccsal ellátni, de sok sikert kívánok neked a következő vizsgára! :)

2019. júl. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Teljes mértékben megértelek, igaz, én még csak egyszer buktam meg. A sikertelen vizsgám után pár napig magam alatt voltam, még mindig nagyon nehéz, mert én is túl sokat várok magamtól. Ez a fajta hozzállás nagyon rossz, mert a magunk helyzetét nehezítjük meg :(

Tanácsra nekem is szükségem lenne, hétfőn lesz a következő megpróbáltatás..

Neked mikor?

Mindenesetre kitartást és csak gondolj arra, hogy, az életben is oda kell figyelni de abban az 50 percben maximálisan mindent jól csinálj!

2019. júl. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!