Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Tűzvédelmi vizsgán mit szoktak...

Tűzvédelmi vizsgán mit szoktak kérdezni?

Figyelt kérdés
Holnapután lesz tűzvédelmi vizsgám de semmit nem tanultam mivel egy masik, jóval fontosabb vizsgára készülök. Ráadásul több mint 70 oldalas tömör szövegből kellene készülnöm ami szerintem abszurd. Milyen kérdésekre számíthatok? Es aki tudja, a választ is megírhatja.
2018. okt. 30. 02:30
 1/2 anonim ***** válasza:
92%
Abból a 70 oldalas tömör anyagból lesznek a kérdések, meg a válaszok is.
2018. okt. 30. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem a kérdések attől is függőek milyen típusú a tűzvédelmi vizsga.Én nemrég voltam,hegesztés és nyílt lánggal járó munkavégzéshez szükséges vizsgát tettem.Bár nekünk lezsírozta a főnök hogy mindenki átmenjen,ettől függetlenül ott voltunk néhány órát,lejátszottak néhány videót,és volt egy anyag amit nagyjából át kellett olvasni.Ha abszolút nem készültél akkor nem lesz egyszerű.A kérdések tűzoltópalackokkal voltak kacsolatosak,meddig érvényes,melyik milyen tűz esetén alkalmazható..épületek tűzveszélyességi fokozatának besorolásai,mik a teendők tűz esetén,mi kell a tűz kialakulásához,tűzvédelmi rendeletekkel kapcsolatos kérdések..stb,stb..

Munkámból eredően életem során voltam elég sok tűzvédelmi oktatáson így sok kérdésre tudtam a választ..én a helyedben gyorsan átolvasnám az anyagot,ha nem is részletesen de a főbb dolgokat biztos.

2018. okt. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!