Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Milyen irányba tanulnátok...

Milyen irányba tanulnátok tovább, ha a munkátok az hogy egyéni vállalkozóként kínai cuccokat árultok hivatalosan s ezt akarnátok fejleszteni? Egyáltalán milyen irányok lehetségesek ebből tovább, felfele?

Figyelt kérdés
Milyen irányba tanulnátok tovább, ha a munkátok az hogy egyéni vállalkozóként kínai cuccokat árultok hivatalosan mozgóárusként és internetes kereskedelmet folytatva (a valóság az hogy van egy gagyi saját készítésű weblapom abból némi forgalom s apróhirdetésekből jön a forgalom java valamint visszatérő vevőkből, egyedileg megbeszélt személyes találkozós átvétel van, vagy postázás s ezt akarnám fejleszteni.egy weblapkészitő képzés kéne hogy a weblapotok profibb legyen?  (kaptam egy ajánlatot évi 600 000-ért profi weblap s leveszik ezt a gondot a vállamról.)  ebből kiindulva inkább alkalmazottakat kéne felvennem s annyira bővülni hogy ez az évi 660 000 beleférjen.  jelenleg nem fér bele, éppen hogy csak megélek belőle s a feketézőkkel szemben gazdasági hátrányban vagyok.   vagy valami könyvelő képzés kéne hogy jobban átlássam a fejlődési lehetőségeket,  (a szabályozás s egyéb lehetőségek felé?  vagy valami manager képzés?  Nem vagyok jó emberismerő attól félek, hogy a lelendő alkalmazottaim meglopnának.  még sose volt alkalmazottam, csak én voltam az régebben alkalmazott.  főnököt kritizálni tudok, na de az könnyű, az sokkal nehezebb  mikor én vagyok a főnök.  ha már valami képzés, olyan kéne ami kategóriában magasabbra visz mint a jelenlegi középfokú végzettség, még ha felsőfokú végzettséget nem is ad.  az is szempont hogy olyan plusz végzettség legyen amivel ajtók nyílnak meg.  boltvezető képzésre is gondoltam, de hagyományos boltban nem gondolkozom, csak a netes kereskedelem fejlesztésében.
2019. szept. 24. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem a papír a lényeg, akkor egy kereskedelem marketing vagy pénzügy számvitel Foszk.
2019. szept. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincs eldöntve hogy csak a papír a lényeg, hisz nem tartom kizártnak, hogy az a lehetséges irány hogy pályázok olyasmire amire nem elég a középfokú végzettség. Kérdés van e olyan tanfolyam ami ezt megadja vagy mindenképp egyetem kell(ene)? És még az se biztos, hogy rossz lenne az ha olyasmit tanulnék amit már tudok, csak a papír miatt hisz könnyebb lenne azt tanulni s abból vizsgázni amit már tudok. más kérdés hogy lehet előnyösebb olyanról szerezni papírt amit még nem tudok, mert akkor több tudás lenne. A lényeg az, hogy alapvetően olyan tudásra gondolok, amit utána vállalkozóként használhatok fel, (akár az új tudást, akárcsak a meglevőről szerzett papírt) s nem olyanra amivel a vállalkozásom mellett elhelyezkednék. Sőt ép fordítva az egyik lehetőség az, hogy én adnék munkát másoknak.
2019. szept. 24. 16:04
 3/3 A kérdező kommentje:
(azt is hallottam, hogy sokkal inkább támogatják azokat a vállalkozókat, akik nem maguknak, hanem munkahely teremtésre kérnek támogatást, pályáznak, stb)
2019. szept. 24. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!