Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mit tegyek, pénz híján hogyan...

Mit tegyek, pénz híján hogyan tanuljak?

Figyelt kérdés

Érdekel sok terület, sok minden:

Hegesztés

Eladástan

Tűzvédelem

Erdészet

Informatika

Műszaki ismeretek

DJ ismeretek

És még sok egyéb szakterület, viszont egy tanfolyam (szakképzés, OKJ), egy esti iskola esetleg egy egyetem mind pénzbe kerül, ami nekem nincs.

Jó, otthon is lehetne elméletezni, viszont a gyakorlat szerszámok, eszközök hiányában kivitelezhetetlen.

A gyakorlat elengedhetetlen része a fejlődésnek.

A gyakorlat teszi a mestert.


2019. okt. 23. 11:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Kommentátor kimaradt a felsorolásból
2019. okt. 23. 11:22
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen végzettséged van? Menj el vele dolgozni, szedj össze annyi pénzt amivel már el tudsz kezdeni valamilyen tanfolyamot, egyetemet aztán hajrá.
2019. okt. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy 6 éves egyetemen összesen van másfél óra gyakorlat, azzal ugyan sokra mész.
2019. okt. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kaptam egy magánt, hogy előbbi megállapításomat viccnek szántam-e.

Nem.

2019. okt. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Segítek. Ez, hogy itt válaszolom meg a magánt, azt jelenti, hogy: ne magánban kommunikálj arról, ami valaki mást is érdekelhet... :)
2019. okt. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Segítek még. :) Nem olvasok magánt. Illetve mindenkitől az elsőt, mert vagy három éve beszereztem egy angol megoldókulcsot, amit itt leírtam többször, és azóta néha megkeresnek, hogy küldjem le nekik.

Ami a kérdés témáját illeti, a Gyakori egy évtizede tele van azzal, hogy az egyetemről kigyütteknek semmi gyakorlati tapasztalata nincs. Az egyetem nem is erre való. Az, ideális esetben, megtanít arra, hogy a problémát felismerve, azt a tanult eszközök nyelvén (matek........) megfogalmazva hogyan lehet megoldani. Azt, hogy a Siemens gyártmányú önkielégítő gépen hogyan lehet az előtolást szabályozni, azt ott kell megtanulni, mikor a mérnök meglátja az első Siemens gyártmányú önki gépet. Hiszen a másik gyárban úgyis ABB gyártányú önki gép van, azon meg másképp kell.

2019. okt. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!