Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Lenne egy pár kérdésem a...

Lenne egy pár kérdésem a Szentendrei Altiszti képzővel kapcsolatban. Többi lent. Válaszolna valaki a kérdéseimre?

Figyelt kérdés

Szóval, alakulóban van egy sráccal a dolog(igen lány vagyok) és szeretnék többet megtudni erről a suliról és menetéről mert nem nagyon találtam infót a kérdéseimre.

Szóval jelenleg a srác aki tetszik nem szeretne összejönni velem mert nem tudja hogy hova fogják beosztani. Megjelölt helyeket és ha a 2. Lehetőségre rakják akkor félő hogy offolni fog a távolság miatt. Ami csak 30 perccel lenne több, meg arra nem is gondoltunk hogy végzős vagyok szóval én is simán tudnék feljárni hozzá. Kérdésem: mennyi esély van rá hogy az első helyre betud jutni (Kaposvár)? Illetve hogy ezek a visszajelzések hogy ki hova kerül annak mikor lesz eredménye.

Előre köszönöm szépen annak aki értelmesen válaszol és elolvasta a búm bánatom!



2019. nov. 3. 21:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Attól függ hol van hely. Engem olyan helyre küldtek végül ahová nem is akartam menni. 😂
2019. nov. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!