Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ez a hozzászóló igazat írt?

Ez a hozzászóló igazat írt?

Figyelt kérdés

szeretnék megtanulni villámolvasni, csak ez a komment most valahogy elbizonytalanított :S [link]

egy olyan ember kellene most nekem, aki elvégezte a tanfolyamot, hogy jól kifaggassam erről :D úgyhogy ha egy villámolvasó ember tudna msn címet adni, azt nagyon megköszönném :)


2010. júl. 18. 01:21
 1/3 anonim ***** válasza:
51%

Sztem kamu a hozzászólása..


Én elkezdtem azt a módszer csak a leírás alapján hogy a szavakat egészében nézem vagy próbálom kivenni csak az első és az utolsó betőt a szót meg kitalálni közé.


Hát így 5 perc után állíthatom, hogy a módszer valóban 3x gyorsabb a hagyományos olvasásnál, DE


Sokkal fárasztóbb is agyilag.


Viszont a nagyobb öszpontosítás igénynek köszönhetően, nem tudnak elkalandozni a gondolatok mint hagyományos olvasásnál, amikor az ember azt veszi észre hogy olvas valamit folyamatosan de közben egy kaja receptje jár az agyában.



Viszont az oldalanként 1 másodperces sebességet túlzásnak tartom, hacsak nem A20 as gyufásdoboznyi oldalakról van szó..

2010. júl. 18. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Mellesleg a linken nem érhető el semmi, még az arcive.org on keresztül sem, így valszeg sosem létezett az a link és az sem amire mutat...
2010. júl. 18. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Most már elérhető a link,de én nem hiszek ebben az egészben...
2010. szept. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!