Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Egyetemi kémia felkészítő?

Egyetemi kémia felkészítő?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Segítségre lenne szükségem, jelenleg vegyészmérnöki szakon tanulok elsőévesként, és nagyon sokat segítene nekem kémiából bármi. A Mateking-hez hasonló dologra gondolok, csak kémiából. Egy nagyon fontos tárgy teljesítéséhez kell, és félő, hogy egyedül nem boldogulok. Nem tudtok ajánlani valamit online? Ha

2019. nov. 25. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Melyik tárgyról van szó? A kémia fogalom maga elég sok mindent lefed.
2019. nov. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja bocsi!:D Általános kémia. (egyensúlyok,Ph,kristályosítás,gáztörvények..) főként ezek kellenének most.
2019. nov. 25. 22:27
 3/8 anonim ***** válasza:

Fuu, Te :D Online kurzust nem tudok, de az Ötösöm leszből tanultunk mi is.

Szoktam még látni facebookon azt az online kémia-biológia felkészítő kurzust, aki ilyen komolyann szakra akar jönni, érettségire felkészítő. Az áltkém vegyészmérnökin olyan szintű. Annyi, hogy fizetős, de szerintem nagyon megérné már az elején ráfeküdnöd a dologra. Nem elkeseríteni akarlak, de ezek gimis dolgok még, az az áltkém semmi a többi tárgyhoz képest. És ezt jóindulatból mondom.

2019. nov. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi:D megnézem!
2019. nov. 25. 22:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Melyik egyetemre jársz am?
2019. nov. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
BME:)
2019. nov. 25. 22:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Ott még jobban kösd fel a gatyád akkor :D
2019. nov. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyetemi szinten még nincs magyarul. Általános kémia kurzus angolul: https://www.youtube.com/watch?v=zp-rZEEQVoY&list=PLgFamYl9tu..

Magántanár (az óradíja elég magas...): [link]

2019. nov. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!