Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mennyire nehéz egy elsősegély...

Mennyire nehéz egy elsősegély vizsga? Mennyi felkészülést igényel és milyen tételek vannak?

Figyelt kérdés
Azokat mennyire részletesen kell tudni?
2019. dec. 5. 10:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem nehéz. Én 1 este alatt felkészültem rá (igaz én hozzászoktam az egyetem miatt a nagy mennyiségű anyag gyors megtanulásához). A tételeket kidolgozva és kinyomtatva megkaptam az autósiskolában, de már nincsenek meg. Szóval ott érdeklődj, ahol a kresz tanfolyam volt.
2019. dec. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Meg kell tanulni, mire milyen kötés kell, milyen sérülésre milyen fektetés. Be kell nyalni és annyi, sok értelme sajnos így nincs. Az újraélesztést tudni kell, de azt tényleg tudni kell.

Könnyű a vizsga.

2019. dec. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!