Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Elsősegély vizsga mennyire nehéz?

Elsősegély vizsga mennyire nehéz?

Figyelt kérdés
Van esély arra,hogy megbuktatnak? Újraélesztés,stabil oldalfektetés ezek mennek, a szóbeli részétől kissé parázok,hogy nem fogom tudni. Volt olyan aki megbukott?

2018. máj. 26. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Alapjáraton nem nehéz, de mindegyik témához tudj mondani azért valamit! Én elsőre átmentem, de borzasztóan szigorú volt a vizsgabiztos, tehát úgy kérdezett, hogy sokszor még én is (úgy, hogy folyamatosan készültem rá) lesokkolódtam egy pillanatra, hogy megértsem, hogy mit is akart kérdezni :D Para volt , de sikerült. Viszont egy csoporttársamba annyira bele tudott kötni, úgy kihozta belőle az izgulást, hogy alig tudott a könnyű kérdésekre is válaszolni szegény, így őt megbuktatta.
2018. máj. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Elég könnyű. Én megszivattam a vizsgáztatót, mint orvosi egyetemre járt hallgató egy kicsit többet tudtam annál, mint amit ő tudott. Égési sérüléseket húztam. Hát 3 perc után azt mondta elég volt és egyáltalán minek jöttem. :D.
2018. máj. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Szia! A kreszhez és a forgalmi vizsgához képest könnyebb, de sajnos nem olyan egyszerű. Én elsőre megbuktam, még úgy is, hogy készültem rá. Másodikra jött össze, de ott sem volt teljesen zökkenőmentes, egy-két dologba akkor ks belekötöttek. Az újraélesztést és a stabil oldalfekvést mindenképpen jól kell tudnod, emellett ajánlom, hogy a neten található tételeket nézd meg, a kötéseket gyakorold.

Szóval készülni kell rá. Ha pesti vagy, annyit tudok mondani még, hogy az Árpád híd melletti vizsgahelyre ne nagyon menj, ott buktam meg és az ottani vizsgabiztos elég szigorú.

2018. máj. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Csak annyit mondok,hogy a Mester utcába menj! 5perc alatt lezavarják az egészet,és még nekünk újra éleszteni sem kellet... Első feladat a stabil oldalfektetés,utána húznunk kellet 1 tételt,1-2 mondatos választ már el is fogadta a vb. Utána még kérdezett a vb valamit random,ha arra is tudtál mondani valamit át is mentél. Nem nehéz az elsősegély vizsga,csak látniuk kell rajtad,hogy komolyan veszed az egészet.
2018. máj. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2018. máj. 31. 17:14
 6/8 anonim válasza:
Nagyjából arról szól az egész, hogy 8 ezerért veszel egy aláírást meg egy pecsétet. Befizeted, utána meg reménykedsz, hogy jó kedve legyen a vizsgáztatónak. Na persze meg kell nagyjából tanulni az anyagot, de hidd el, nem ezen fog múlni. Aki meg azt hiszi, hogy 5-6 óra (jó esetben) tanulással fog tudni elsősegélyt nyújtani, az kissé naiv...
2018. jún. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megvolt a vizsga! Nem tanultam semmit ,megcsináltam a stabil oldalfekvést+ az újra élesztést,majd 2 kérdést feltettek,arra tudtam is a választ,azt meg is voltam. :)):
2018. jún. 8. 17:04
 8/8 anonim válasza:
Gratulálok! :)
2018. jún. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!