Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Szeged magister kémiával...

Szeged magister kémiával elégedett valaki?

Figyelt kérdés
Valami borzalmas viselkedésű perszónát kaptunk, egyszerűen egy perc nyugtunk nincs az asszonnyal, behisztizek mindenre és aláz minket. Sztem alig tudunk vmit, félünk tőle
2019. dec. 31. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Szőke hajú és alacsony,vékony?
2019. dec. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, én is részt vettem ezen,sokat nem adott hozzám,nálunk egy fiatal csaj volt, a fiúkkal elrihegett-röhögött ,eléggé lenéző volt,nem miatta lett a kémiám jó.
2019. dec. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Akkor egyről beszélünk

Végül is ja, el kell engedni a fülem mellett a lenéző beszólásait, és magamért tanulni. Ő meg pukkadjon meg az állandó, oktalan hisztijével :D

Csak nehéz ilyen ember mellett tanulni

2020. jan. 1. 13:32
 4/9 A kérdező kommentje:
Hány százalékos lett a kémiád, ha nem titok?
2020. jan. 1. 13:32
 5/9 anonim ***** válasza:
77 a 2018as érettségin,nem a legjobb ,de elég lett :D . Az a baj,hogy nekem pl többet ért ,amit tanórán csináltunk,ez nem sokban segített :// de sok sikert!
2020. jan. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

77 az nem is olyan rossz! Orvosira mentél?

Hát nálunk a tanórák is csapnivalóak, viszont beláttam, a magister sem volt jó döntés.

2020. jan. 1. 21:58
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen orvosira, villányis tk lefedi az elméletet, ötösöm leszt gyakorold még és menni fog.
2020. jan. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Okés, köszi!
2020. jan. 3. 17:23
 9/9 anonim ***** válasza:
Én teljes mértékben elégedett vagyok vele. Nagyon jó tanárt kaptunk, egy csomó feladatot gyakoroltunk, sokat gyakoroltam külön is az érettségiket, így nem félek különösebben az érettségitől, mert úgy gondolom hogy mindent megtettem a siker érdekében.
2020. máj. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!