Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Jogosítvány forgalmi vizsgával...

Jogosítvány forgalmi vizsgával kapcsolatban lenne kérdésem?!

Figyelt kérdés
Kifizettem a vizsgadíjat, 11000 Ft-ot. Ezen felül az oktató plussz 9000 Ft-os díj kifizetésére kötelezne, azzal érvel, hogy "Én is jelen leszek a vizsgán, nekem is fizetned kell". Mi a véleményetek? Megteheti ezt? Lehúzásnak érzem.
2020. febr. 1. 11:13
 1/2 anonim ***** válasza:
A vizsgáért is felszámolják az óradíjat, igen. A 9000 forintos óradíj mondjuk nem általános.
2020. febr. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Régen legalábbis úgy volt, hogy a harmincadik órád már a vizsga. Szóval természetesen kifizeted a vizsgadíjat (amiből az oktatód semmit nem kap) és emellett kifizeted neki az óradíjat, ami az övé. De 9000 ft/óra az tényleg rengeteg. Eddig is ennyi volt az óradíj?
2020. febr. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!