Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mi a véleményetek Budai Dávid...

Mi a véleményetek Budai Dávid forex kurzusáról?

Figyelt kérdés
Főképp azok véleménye érdekel akik probáltá és, hogy tudtok e valami mást ajánlani ha ez nem lenne megfelelő.
2020. ápr. 2. 13:13
 1/4 anonim válasza:
Oktat,es tanit is?
2020. szept. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Budai ,,nő verő" Dávid
2021. máj. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én megvettem a programját. Igazoltan 140-es iq-m van, gyorsan tanulok, és mindent szabályosan csináltam, ahogy mondta. 1 büdös forintot nem tudtam keresni a stratégiájával (fj, grid).

Aki azt mondja, hogy működik konzisztensen amit tanít, az hazudik!


A másik, hogy ha képes 10-20%-ot hozni havonta, és kamatos kamatoztatja a tőkéjét, és több mint 10 éve van a piacon, mégis miért szorul rá 100.000ft-ra, amikor egy, a forex világában is morzsának számító 1 millió dolláros számlán is kellene hoznia havi 30-60 millió ft profitot?!


Semmi más az anyaga, csak lehúzás, bullshit.

Szerintem egy olyan kereskedő, akinek nem jött be a forex, mert nincs rendben a pszichológiája, ellenben szépen megszedte magát a kurzusra kifizetett 100 ezrekből.

Vett a marina parton egy lakást, még amikor harmad ennyibe kerültek, mint most, meg egy 15 millás m2-őt.


Az alapokat jól elmagyarázza ugyan, de keresni fixen nem tud senki az anyagával.

2022. febr. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
24%

Gratulálok ehhez az igencsak minősíthetetlen, alpári hozzászóláshoz. Árad belőled a negativitás, az irigység.

A tőzsde pszichológiájával nagyon nem vagy tisztában. Sose másban keresd a hibát, minden amit teszel csakis te vagy a felelős. Ne a stratégiát hibáztasd hanem saját magad, ha valóban megvetted a tananyagot akkor lett volna lehetőséged kérdezni a mentor program keretein belül vagy a discord csoportban, sőt a discord csoportban láthattad is volna azokat az embereket akik már tettek le valamit az asztalra Dávid kurzusának köszönhetően. A tőzsde nem úgy működik, hogy kapsz egy kész stratégiát és a 140es iq-dal egyik napról a másikra tudod szabályosan használni. Ha nem teszed bele a munkát akkor te vásárolhatsz még 10 másik tanfolyamot az sem fog csodát tenni.

Dávid nem azért hozta létre a kurzust, mert rászorulna a 100e forintra hanem, mert a 10+ év tapasztalatát szeretné átadni azoknak az embereknek akik hajlandók dolgozni egy szebb és sikeresebb életért egy jelképes összegért cserébe. A 100e forintot ne kiadásnak tekintsd hanem befektetésnek önmagadba.

Ha neked lenne a hátad mögött egy évtizedes tapasztalat ingyen osztogatnád az idődből? Na ugye.

2022. márc. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!