Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hogyan lehetek vám és pénzügyő...

Hogyan lehetek vám és pénzügyőr? (lent)

Figyelt kérdés
Elgondolkoztam ezen a szakon,a NAV oldalán láttam, hogy vannak képzések, de nem nagyon tudom ezeket a szakokkat, hogy mi micsoda. Ami nekem fontos lenne, hogy ne helyezzenek át ha nem akarom (győri vagyok, itt szeretnék élni továbbra is)
2020. ápr. 16. 17:26
 1/5 LiaGyo válasza:
Nincs olyan rokonod?
2020. ápr. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha nem akarod hogy athelyezzenek, akkor ne akarj rendvedelmi szerveknel hivatasos lenni. Nem is ertem a kerdesed. Mar bocsanat de ilyenkor mindig felmegy bennem a pumpa. Ha Barbiezni szeretnel akkor menj mukormot epiteni, de ebredj mar fel. HIVATASOS FEGYVERES SZERV. Itt VEZENYLES van es PARANCS. Senki nem fogja megkerdezni hogy szeretnel menni, vagy nem, mert hianyozni fog Petike meg Krisztike. Gobdolkodjunk mar.......
2020. ápr. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%

Ha teheted, és 20as IQ felett vagy akkor ne menj Navosnak. Az újakat kifúrják a régiek, akik féltik a tyúkszros munkájukat, a fiatalok közül pedig az marad meg, aki semmihez nem ért.


Röszkén volt szerencsém kipróbálni magam, így arról tudok nyilatkozni. Amikor a betanítós Zsolt kőagyőrnagy(a valósággal való bármily egyezés a véletlen műve) az első napodon közli, hogy te ne kérdezzél tőle, mert hogy te azzal átadod a felelősséget, akkor azért felmegy a pumpa.


Ugyanígy amikor mond valamit, majd pedig lecsesz, hogy te miért odamentél, mert ő nem úgy gondolta. Olyan apróságokról nem is beszélve, hogy anyázik, amiért tudsz minden infót arról, hogy hány cuccot lehet behozni.


Azt a gyomorideget, amit az ott dolgozókon észleltem nem kívánom senkinek. Nem akarok nagy kifejezéseket használni, de valószínűleg életem legjobb döntése volt, hogy otthagytam azt a pöcegödröt. De ez Röszke. A többi helyet nem tudom. De az ilyen emberek gondolom mindenhol megvannak, akik azt képzelik hogy többek, mint egy túlcsicsázott felmagasztalt biztonsági őr.

2020. ápr. 23. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Hivatásosoknak milyen a munkarendük? Azt, hogy milyen kritériumoknak kell megfelelek azt megtaláltam, de ilyen jellegű dolgokat nem mint pl:munkaidő, fizetés, kihelyezés. Esetleg tudna nekem mesélni valaki a felvételi eljárásról? Mennyire hosszadalmas?


Budapest/ 22 éves, nő

2020. máj. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Kedves 4-es. A fizetes, munkaido attol fugg milyen beosztasban dolgozol. Nem

Mindegy hogy hivatali beosztast kapsz, akik altalaban (nem mindig, de javareszt 8-4ig vannak, vagy jaror beosztasban, akik altalaban 12 oraznak)

2020. máj. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!