Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hogyan lehet az ujratervezésbe...

Hogyan lehet az ujratervezésben megcsinálni a teszteket? Csak jönnek a videók, de nincs tesztelés. Ha magam keresem ki és végzem el a teszteket, akár a videok megnézése nélkül, legalább 60%-ra az is számít?

Figyelt kérdés
Mert nincs visszajelzés h átmentem hanem újra felkínálja.
2020. máj. 29. 23:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Én végig csinálok előbb minden tesztet, mert második sorozattól már azért (nekem) mondanak új dolgokat. És utána ha marad a 120 óra tanulási időből, akkor lenémítva lejátszom őket.

Egyébként nekem sem jelzi az előre haladásnál hogy számítana, mert még mindig 0%-on vagyok, pedig átmentem első teszten

2020. máj. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ja hogy a videokat mindenképp végig kell pörgetni?
2020. máj. 30. 15:08
 3/9 A kérdező kommentje:

én átmentem a teszten

60%*-al ami elvileg elég, de felajánlotta az ujratesztelést, megcsináltam többzör a végén 100-ra de még mindig felejánlja ujra. lehet ez nem is ujratervezés hanem ujratesztelés?

2020. máj. 30. 15:10
 4/9 anonim válasza:

Te jó ég...

Nem, nem kötelező végignézni az anyagot, ezt többször is világosan leírták.

Igen, bárhányszor újra próbálhatod a tesztet. Ezek csak a saját magad ellenőrzésére szolgálnak, ha nem akarod, nem is kell megcsinálni őket. Ha akarod, akkor meg 20x megcsinálod.

Egy kötelező dolog van: a záróvizsga.

2020. máj. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hol írták mindezt le?
2020. máj. 30. 20:05
 6/9 anonim válasza:

Pl. A felhasználási feltételekben, amit el kellet, hogy fogadj a regisztrációhoz.

Ezen felül a kurzus főoldalán is látszik, hogy minden tananyag kiegészítő tananyag. Nincs kötelező tananyag a kurzusban.

2020. máj. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
bagoly mondja, nem is ez volt a kérdés.
2020. máj. 30. 20:16
 8/9 anonim válasza:
lol te kérdezted, de ne zavarjon 😄😄😄😄
2020. máj. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
és te nem értetted a kérdést. Miért ne zavarna, hogy valami elolvasásárol írsz de te magad meg nem olvasod el rendesen azt, amire válaszolsz?
2020. máj. 31. 07:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!