Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Milyen tanfolyamba kezdjek,...

Milyen tanfolyamba kezdjek, ami olyan tudást, és papírt nyújt, amivel kicsit később igazán sokra vihetem?

Figyelt kérdés

szóval melyik pályát válasszam, marketing, számítástechnika, kommunikáció, vagy tényleg, mit/melyiket?


Ti tapasztaltabbak vagytok, okosabbak, és több mindenhez értetek, jobbak a meglátásaitok, engem meg ezek mind érdekelnek. Jó, elsősorban a kapcsolatépítés, az eszközök (iPad, laptop, telefonok, holografika, zene, film, stúdiózás) érdekel, de nyitott vagyok más, sokkal hasznosabb szakirányokra is, de ezek a döntő, befolyásoló tényezők amik elfoglalják mindennapjaim. De kommunikációban, még pl fejlődnék.


Szóval mit javasoltok, ti okosabbak, tapasztaltabbak, melyik pályát (tanulást) válaszam? (Esetleg boltvezetői, webáruházi képzés, vagy mit?)


Melyik ami tébyleg "könnyű", logikus, és a leghasznosabb?



2020. szept. 5. 11:49
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy milyen ember vagy.

Ha inkább introvertáltabb vagy és nem akarsz annyit közvetlenül emberekkel foglalkozni, akkor tanulj programozni és elég jól fogsz vele keresni.

Ha extrovertáltabb vagy, akkor marketing, kommunikáció irányba érdemes menned. Ezzel nem fogsz annyit keresni, mint programozóként, de állandóan emberek között lehetsz.


(az általad leírtak alapján írtam az irányokat)

2020. szept. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!