Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Fegyvervizsgára fel lehet...

Fegyvervizsgára fel lehet készülni 2 nap alatt? Milyen tananyagból és konkrétan mit kell megtanulni?

Figyelt kérdés
A sok jegyzetből jó lenne kibogarászni a lényeget.

2020. szept. 28. 12:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy napot tanultam rá, és meglett a kombinált.
2020. szept. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
1 es vagyok kombináltad csinálod? Vagy csak pisztolyt, vagy csak golyós/ sörétesből akarsz vizsgázni?
2020. szept. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kombinált.
2020. szept. 29. 15:55
 4/10 anonim ***** válasza:

[link]

Ebben minden benne van. Vizsgán nem kell majd ilyen részletesen kifejteni.

Írásbelin 25 kérdést kapsz majd, ott csak xelned kell, szóbelin pedig 4 kérdést kapsz.

2020. szept. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%

Saját sztori.


Vizsga. Jelen egy rakás őr, 2 cégtől. Meg én, mint egyedüli vizsgázó.

Az őrök között volt, aki elaludt az írásbelin, 2 meg konkrétan olyan részeg volt, hogy nem lőhettek.

A sacc/kb. 50 emberből én buktam egyedül, több év lőtér látogatás, és egy lőkiképző felkészítése ellenére. Már előre meg volt írva a csekkem, a következő vizsgára. >:) Soha többé nem mentem vizsgázni.

És!

Még ők sértődtek meg, mikor a pofájukba röhögve dobtam vissza a csekket.

2020. szept. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5 Hol csináltad a vizsgát? Amikor én csináltam kb 40 en voltunk, rajtam kívűl 1 ember csinált még kombináltat, 6 an vizsgáztak golyósból/sörétesből, a többiek csak marokból vizsgáztak. Én voltam egyedül akinek sportra kellet, illetve a 6 embernek vadászathoz kellet, a többieknek fegyveres munkavégzéshez kellet. Kb az emberek fele meg is bukott nálunk.
2020. szept. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6.-nak.


Már megszűnt a hely...én úgy tudom. Ott az Oktogontól 1 sarokra, BP.-en. Egy pincében.

2020. szept. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7 Én 15. Kerületbe voltam, vizsgázni korrektek voltak, ha tudod a választ akkor nem húznak meg, én is sok rémhírt hallottam, hogy akinek nem

munkához kell azt megbuktatják stb, ha egyszer újra kedved kapsz hozzá, tudom javasolni azt a helyet.

2020. szept. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8.-nak.


Köszi!

2020. szept. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Sonderkraftfahrzeug válasza:
#5 Ha megtanultad volna normálisan az anyagot, jogszabályokat, amit elvárnak, akkor nem húztak volna meg. Tipikusan az az ostoba vagy, aki másban keresi a saját magában lévő problémát. Miért mással foglalkoztál? Hogy láttad, hogy miként lőnek, kiket engednek és hova ha meghúztak? Be sem engedtek volna a lőtérre te fajankó. Senki ne hallgasson ilyen ostobaságokra. Tanulni kell és meglesz, nem puszira, meg hablatyra adják, ha komolyan gondolod, akkor megtanulod, már csak azért is, hogy ne lődd tökön magad, rosszabb esetben mást.
2022. okt. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!