Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hogy zajlik egy elsősegély...

Hogy zajlik egy elsősegély vizsga jogosítványhoz?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy újraélesztés azt biztos hogy be kell mutatni, de az összes többi gyakorlati anyagot is pl Stabil oldalfekves stb?? Vagy azok közül csak egyet véletlenszerűen? Elméleti rész ott gondolom tétel húzás van. Nagyon félek nekem ezek nem erősségeim és itt sokan buknak meg mert szivatnak. Ismerek olyat aki háromszor is bukott.

2020. okt. 6. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Az újraélesztés mellett a stabil oldal fekvést kellett nekem bemutatni (kötelezően nem húztuk ki vagy ilyenek).

Két tételt viszont ki kellett húzni egy elméleti és egy gyakorlati az elmélet egyértelmű nekem a csonttörés típusait kellett felsorolnom jellemezni és mire kell figyelni.

A gyakorlat meg egy baleseti szituáció vagy pl: be kell mutatni egy rögzítő kötést. Ennyi. Odaadják a kártyát sikerült mehetsz, nálunk alig húznak meg valakit.

2020. okt. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Itt le van írva: [link]


Egyébként csináld meg az SOS Elsősegély e-learningjét, és egyrészt utána menni fog a vizsga, másrészt kérhetsz hozzá vizsga-garanciát.

2020. okt. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát én online csináltam a KRESZT és ott el lehetett végezni egy elsősegély tanfolyamot is. Szerintem arra gondolsz. Elvégeztem de még így is félek. Mert gyakorlaton nem voltam. Amúgy nem adtak garanciát.
2020. okt. 7. 08:27
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem rossz tanfolyam ez amúgy, elméletben többet tanulsz mint ha tanteremben lennél. Ugyanúgy zajlik mint az online KRESZ, tesztek vannak ha nem tudod nem enged tovább, végén sok vizsga van, szóval elméletben le vizsgázól. Viszont a gyakorlati oktatás hiánya komoly probléma. Szóval ebbe nem gondoltam bele mikor megvettem, 7 ezerért adták a kresz mellé gondoltam egye fene viszont ez így még kevés. Ha olyan helyre mész ahol mindenki átmegy akkor oda elég lehet ez az online tanfolyam. De szivatos helyre kevés.
2020. okt. 7. 10:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem arra gondolok, több elsősegélyes e-learning is van, azért mondtam az SOS Elsősegélyt, mert ahhoz kérhetsz vizsgagaranciát, rendesen felkészít, és könnyű tanulni. [link]
2020. okt. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja értem ez tényleg nem az, de én is valami hasonlót vettem. Abban is minden benne van ami kellhet. Már nem szeretnék még egy ilyet venni. Viszont kiderült hogy én ezt a vizsgát bárhol le tehetem a lényeg hogy legyen meg. Lehet sikerül intézni olyan helyet ahol nem szivatnak hülyére, de még nem biztos. Na mindegy csak megoldódik valahogy ez is.
2020. okt. 7. 16:58
 7/7 anonim válasza:
Nekem iden juniusban stabil oldal es mellkaskompresszio volt, plusz ket 'tetel're adtam egy-egy masfel mondatos valaszt.
2020. okt. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!