Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Közúti elsősegély tanfolyam...

Közúti elsősegély tanfolyam hogyan?

Figyelt kérdés
Melyik módszerrel szerencsésebb? Mik a tapasztalatok, ki melyik módszert javasolja?

2020. okt. 28. 12:15
A kérdező szavazást indított:
E-learning elsősegély
Klasszikus (helyben oktatott) elsősegély
11 szavazat
 1/4 A kérdező kommentje:
Válaszaitokat előre köszönöm.
2020. okt. 28. 12:16
 2/4 anonim ***** válasza:

Az elsősegély vizsgán elég komolyan veszik a gyakorlati részt (újraélesztés, stabil oldalfektetés). Ezeket helyesen végezni sokkal nehezebb megtanulni egy e-learning platformról, mint egy élő tanfolyamról, ahol ott van az oktató, aki tud segíteni. Az elsősegély tanfolyamok általában néhány alkalmasak, szerintem érdemes részt venni rajta.

Sok sikert! :)

2020. okt. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2020. okt. 28. 13:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Így van, a kresz az jó tavoktatasban, nekem jó volt mert nem tudtam bejárni. Viszont vettem elsősegélyt is. Na azt megbántam. Mert most mehetek gyakorlati tanfolyamra is. Nagy szerencse kell hogy csak az online képzéssel atmenj. Mondjuk a virus miatt most kicsit könnyebb, azt mondják.
2020. okt. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!