Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ti hol végeztétek el a közúti...

Ti hol végeztétek el a közúti elsősegély-nyújtási vizsgára felkészítő tanfolyamot? Ajánlanátok másoknak is?

Figyelt kérdés
2012. márc. 10. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ajánlani nem tudok, mert ez nem egy ilyen külön dolog nálunk, az autósiskola szervezte le az elsősegély tanfolyamot is. Az összes elméleti óra az egyetem termeiben zajlik, mert velük szerződött az autósiskola, és amikor elsősegély van (heti egyszer), akkor egy hölgy jön be, és ő tartja a tanfolyamot.
2012. márc. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem mentem tanfolyamra, csak pluszkoltsegnek tekintettem. Fogtam egy konyvet, neztem par youtube videot a kotozesekrol es kb. 5 perc alatt atmentem a vizsgan. Szerintem a tanfolyam felesleges penzkidobas, nem ajanlom senkinek.
2012. márc. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én a hidegkúti autósiskolánál végeztem el az elsősegély tanfolyamot.Nekem nagyon bevált.
2012. máj. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hidegkuti ?
2016. máj. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!