Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Tényleg senki nem megy át...

Tényleg senki nem megy át elsőre közúti elsősegély vizsgán vagy csak nagyon kevesen?

Figyelt kérdés
És ha mindent tudok?

2020. nov. 9. 22:18
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Ezeket a kötözéseket elég nehéz bemagolni
2020. nov. 10. 10:36
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mondták, hogy azt pl 100-ból egy esetben kérik. Én voltam az. Ketten szenvedtük össze a partneremmel. Meglett.
2020. nov. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nézz videókat, keress rá, hogy melyik kötszer pontosan hogy néz ki, úgy kicsit könnyebb, mintha csak annyit tudnál, hogy van gézlap meg pólya, de nem tudod elképzelni. Utána kérj meg valakit, hogy engedje meg, hogy ellásd a 'sérülését'. Az elején én is egyfolytában belezavarodtam, de ezeket megcsináltam és kitisztult a kép
2020. nov. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Na gyerekek elsőre átmentem, nagyon kedvesek. Egy ember bukott segíteni akartak rajta de mindig hülyeséget mondott alap dolgokra is. Ne higgyétek el amit a neten írnak, ezek nagyon kedvesek. Sajnos azt hittem igaz a sok rossz amit neten írnak.
2020. nov. 17. 14:09
 15/17 anonim ***** válasza:
Gratula. :)
2020. nov. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszi most már csak a vezetés van hátra. Örülök hogy nem hagytam a végére ezt. Sikeres kresz és vezetés közt sok idő telik el. Érdemes akkor le vizsgázni elsősegélyből
2020. nov. 17. 17:51
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi kb. 25en voltunk, szintén mindenki átment, pedig a lány aki velem volt benn, nagyon hülye volt.
2020. nov. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!