Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » A PLC-programozóhoz mennyire...

A PLC-programozóhoz mennyire kell a matek és mennyire kellennek hozzá az elektronikai illetve villanyszerelői ismeretek? Tapasztalat nélkül menni fog és úgy meglehet tanulni?

Figyelt kérdés
Úgy jelentkeztem erre a tanfolyamra,hogy elötte soha nem tanultam elektronikát és nem tudom,hogy ott hagyjam a tanfolyamot vagy tanulható stb! Alig értek belölle valamit! De még csak két óra volt ,egy órán vettem részt eddig és alig értettem belölle valamit! Fizetős ez az egész tanfolyam! Lehet,hogy digitális oktatás is lesz!

2020. nov. 16. 17:44
1 2
 11/12 anonim válasza:
Ha nem érdekel akkor majd szeretnél ebben dolgozni a jövőben? Mert ha nem akkor idő és pénzkidobás.
2020. nov. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Ebben szeretnék dolgozni!
2020. nov. 18. 06:16
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!