Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mi a különbség az újságíró I....

Mi a különbség az újságíró I. és az újságíró II. között?

Figyelt kérdés
2010. aug. 11. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez nem hivatalos forrás, de én úgy tudom elképzelni hogy az I. egy "sima" "mezei" újságíró, bent csücsülsz az irodádban és írod a saját cikkeidet, a II. pedig tudósító, aki azért fel is deríti a terepet és tájékozódik az ügyről majd nyilvánosságra hozza.
2010. aug. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi, azért még várok válaszokat :$:)
2010. aug. 11. 11:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt így konkrétan em tudom, de ha tanfolyamról van szó (OKJ-s), akkor az I. a középfokú, a II. a felsőfokú.
2010. aug. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Hát, mivel nekem Újságíró I. van és érettségire épült, és felfokúnak számít, akkor a II. a középfokú.
2010. aug. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ja, és még valami, nincs olyan, hogy "sima mezei újságíró" ! A médiában dolgozó sikeres újságírók, riporterek stb. vagy más területen diplomáztak, vagy nincs is diplomájuk, de még csak tanfolyamot sem végeztek. Jókor voltak jó helyen, meg az élet volt az iskola.
2010. aug. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Az Újságíró I. emelt szintű, az Újságíró II. középszintű.


[link]

2010. aug. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2010. aug. 14. 14:33
 8/8 anonim válasza:
az egyik I. a másik pedig II.! :D
2010. nov. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!