Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Zongorából meg lehet bukni?

Zongorából meg lehet bukni?

Figyelt kérdés
Év elején anyám beiratott az engedéjem nélkül zongorára, és már az első órán nem ment nekem, ráadásul nem is tetszett, ezért meg akartam mondani a tanáromnak hogy nem akarom folytatni, de erre nem adódott esélyem. És mivel nem mentem be az órákra, nem tudom hogy meg tudok e buknu belőle, hisz mindenem 4-es meg 5-ös...és...nem akarok megbukni XD
2020. dec. 18. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem teljesíted az adott osztály követelményeit, osztályfolytató leszel. Ez lényegében bukás, csak így szebben hangzik.
2020. dec. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és középévkor meg lehet bukni tongotából?
2020. dec. 18. 21:23
 3/6 A kérdező kommentje:
*zongora*
2020. dec. 18. 21:25
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hova íratott be? Mert ha zeneiskolába, akkor annak semmi köze az iskolai tanulmányaidhoz, nem kell miatta évet ismételned. De ha ez valami kötelező iskolai tantárgy, akkor bukta.
2020. dec. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem kötelező, anyám csak azért iratott be mert azt gondolta jól állna nekem.
2020. dec. 18. 21:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz zongorázni, akkor szerintem kipontozódsz. Gondolom itt még a puska sem jöhet szóba. Szólj anyádnak, hogy ne fárasszon hülyeségekkel. Esetleg mesélj róla neki, hogy mihez lenne kedved. Mondjuk neki kéne felmérnie az adottságaidat, de ezek szerint fogalma sincs róla.
2020. dec. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!