Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hogyan lehet ennyit megtanulni...

Hogyan lehet ennyit megtanulni ennyi idő alatt???

Figyelt kérdés
A MÁV-hoz akartam jelentkezni felsővezeték szerelőnek, de azt mondták, hogy vagy 600 oldalt kéne megtanulni szó szerint pár hónap alatt. Ez mégis, hogy lehetséges? Ez tényleg így van, hogy ennyit kell tudni szó szerint? Mert szerintem ez lehetetlen...

2021. jan. 10. 15:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
A vasutasoknak igenis sokat kell tudni, te hiába csak a felsővezetéket fogod szerelni, ugyanúgy tudnod kell a jelzéseket meg minden ilyesmit
2021. jan. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%
De nyílván nem szó szerint, az már baromság
2021. jan. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%

Nem szó szerint kell tudni, nyilván, hacsak nem jogszabályokat akarnak bemagoltatni, úgyhogy nagyon könnyen lehetséges.

Szerinted pl. orvosin ennek hányszorosát kell megtanulni egy félévben?

2021. jan. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
De nem minden szó szerint kell nekik. Egész F1 et meg kéne tanulni, meg ilyeneket is meg kéne tanulni, hogy a Tolatás csak belenéztem az F2-be hogy mi az de vicc. Aki biztosan tudja ugye ez csak kamu mert ezt nem tudom elhinni...
2021. jan. 10. 15:13
 5/21 anonim ***** válasza:
84%

"nyílván nem szó szerint, az már baromság"

de, szó szerint

és igen, tényleg baromság...


muszály szó szerint tudni az utasításokat, mert ha nem szó szerint mondod akkor már nem ugyanazt jelenti....

Amúgy a 600 oldal nem is sok. A5-ös oldalakról beszélünk és nem is kell ebből minden egy felsővezeték-szerelőnek. Megvannak a szintek kinek mennyit kell tudni.


ezeket kéne tudni kb.

de mondom: nem mmindent kell belőle tudni

a forgalmistáknak kell kb minden, még a mozdonyvezetőknek is a 3/4-e kell csak, vagy még annyi sem.

az f.1-es tele van ábrákkal

a 20. oldalig csak tartalomjegyzék van, stb.


az össze tudásanyag szerintem kb 130-140 oldal

ha ezt valaki nem tudja megtanulni, az még egy májkrémes kenyeret sem tud magának kenni annyira béna alak.


szóval ne siránkozz, állj neki tanulni! :D


[link]

[link]

[link]

2021. jan. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%
Simán elképzelhetőnek találom. Egyetemeken egy-egy tárgyhoz 800-1000 oldalas könyveket kell negtanulni 14 hét alatt.
2021. jan. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűsített forgalmi (Erősáramú szakszolgálat)

ezt kell megcsinálnod


kb így néz ki egy teszlap

[link]

2021. jan. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezen ne siránkozz, egy hónap alatt többet tanultam egész egyetem alatt...
2021. jan. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Persze miből van nektek az agyatok... nem hiszem el, itt mindenki 600 oldalakat tanul meg szó szerint 14 hét alatt meg 1 hónap alatt. Ne kamuzzatok már...

#7 es de ez időszakos vizsga nekem meg alapvizsga kell ami olyan, hogy kérdés és akkor arra válaszolni magadtól.

2021. jan. 10. 15:40
 10/21 anonim ***** válasza:
97%

Most írtam le hogy nem 600 oldal!!!!!!!!!!

A 14 hét mióta 1 hónap? :DDDD

Mondom: ne ríjáá!

Tanulj!!

van olyan kollégám aki a nevét a személyi igazolványából másolja ki ha le kell írni, annyira hülye és neki is sikerült. Neked is menni fog!

Ha ennyire nem vagy képet akkor a legjobb ha elásod magad!

2021. jan. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!