Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Az E-titánt meddig csináltátok?

Az E-titánt meddig csináltátok?

Figyelt kérdés

Most fejeztem be az E-titános rendszeren a kresz tanfolyamot. December 7-én kezdtem el és egyik ismerősöm azt mondta, hogy jó hamar befejeztem és hogy a vizsgán biztos megfogok bukni. 24 órát csináltam, a próbateszten pedig elsőre átmentem 65 ponttal, tudom nem valami jó, de ha gyakorlok akkor lehet még jobb is nem? Csak kicsit megijedtem, hogy talán igaza van.

Ti mennyi ideig csináltátok ezt, és tudnátok tanácsokat adni, hogy mire/mikre figyeljek oda jobban? Vagy tényleg hamar fejeztem ezt be?



2021. jan. 16. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Persze, az ismerős bemondására fogsz vizsgaeredményt kapni! ;)

Nem az számít, hogy meddig csináltad, hanem hogy ez alatt a vizsgán jellemző kérdéstípusokat, helyzeteket mennyire gyakorlotad be.

Én naptárilag hosszú ideig húztam, mert hónapokon át nem volt időm foglalkozni vele. Utána pár hét alatt intenzíven végignyomtam, fogalmam sincs, hány óra alatt, de igen messze voltam az időkerettől, az biztos.


Azt megteheted, hogy a "tanfolyam" elvégzéséről kapott igazolással szépen kérsz vizsgaidőpontot, és addig gyakorolsz. Szerintem ha nem rettenetesen kapkodósan csináltad és nyomkodtad át olvasás nélkül, és vagy teljesen fogalmatlan, nem ért semmi hátrány. Annyi az egész, hogy gyakorolj, és ne dőlj hátra, hogy na ez kész, ennyi, mert akkor sokkal több potenciális vizsgafeladatot ismersz meg.

2021. jan. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Semmi köze annak ahhoz, hogy mennyire tanulnod meg, hogy milyen sebességgel pörgeted végig a diákat.


Nekem azt mondta az autósiskola igazgató hogy átlag 16-17 óra alatt megcsinálják a diákok az oktatás részt.

Én 2 nap alatt nyomtam le 11 óra alatt. Utána csak a teszteket nyomtam, kB 20-at csináltam meg. Max pont lett a vizsga elsőre.

2021. jan. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

En másfél hónap alatt csináltam meg.

Az elején nagyon lassan áltam neki, mert űgy gondoltam, hogy van még időm.

Aztán karácsonyi ünnepek alatt jobban neki feküdtem, január közepe fele végeztem vele, február elején mentem vizsgázni, de lehet, hogy a közepe fele-sokat kellett várnom.


Elsőre átmentem 71-72 ponttal, kb 20 percünk volt rá,de én kb 10 perc alatt végeztem, nem volt nehéz-csak egy képet ronthattam😅


Amíg le nem jár az idő, addig gyakorolj, olvasd át az anyagokat újra, főleg ami szerinted nehezebb. Szituációs videókat ismételgesd, mert azok 3 pontos kérdések.

2021. jan. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én két hét alatt megcsináltam, akkor kértem vizsgaidőpontot és 3 hétre kaptam (ez a zárás utáni újrainduláskor volt). Azalatt a három hét alatt persze folyamatosan teszteltem, és simán átmentem 71 ponttal (hibátlan hárompontosok).
2021. jan. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2021. jan. 17. 02:52
 6/6 anonim ***** válasza:
8 nap volt, de én napi 5-8 órábsn nyomattam. Kb 5 óra maradt a vizsgáig gyakorolni. 1 pontot vesztettem. Elsőremeglett
2021. jan. 17. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!