Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » A Magister Universitas emelt...

A Magister Universitas emelt biológia előkészítőn tényleg sokkal több anyagot adnak le mint amennyi kell az emelt érettségire?

Figyelt kérdés
Jövőre szeretnék menni én is oda előkészítőre de úgy hallottam, hogy sokkal több anyagot adnak le és részletesebben is mint kéne és ez érdekelne, hogy ez mennyire igaz.

2021. jan. 30. 17:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Bioszférát nézted már esetleg? Én nem ismerem a Magistert, de a Bioszférán is nagyon sok anyag van fent.
2021. szept. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A Bioszféranak van fennt a Spotify-on érettségis podcastja. Az összes érettségi témakörön átmegy. Ez arra jó, hogy pl. kocsiba/takarítás/séta közben is mehet a fejekbe a biológia.
2021. szept. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!