Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Grafikus képzésre szeretnék...

Grafikus képzésre szeretnék jelentkezni a Topschoolnal. Van aki odajart? Mi a véleményetek róla? Jól tanítanak? Mennyire gyakorlatias?

Figyelt kérdés

2021. febr. 16. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Jelentkeztél, kérdező?

Ha még nem, akkor keress másik sulit... a suli vezető elmebeteg, messziről kerüld el az iskolát. A tanárok egyébként jók, de a vezető dönt a portfóliódról és a vizsgamunkádról, és egyszerűen akkora tajparaszt bunkó, hogy nehéz visszafogni magam, de ha már fizettem a képzésért, akkor már befejezem, és lenyelem a nyelvem...

2021. jún. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Közben felvettek a Corvin rajziskolaba :D és imádom!! nagyon sok negativat olvastam a topschoolrol, és nem is volt szimpatikus szóval oda nem jelentkeztem
2021. nov. 7. 12:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Jól jártál :) Én sajnos nem néztem alaposan utána, a weboldala jónak tűnt... remélem mások is tájékozódnak, és nem jelentkeznek oda...
2021. nov. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!