Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » 6 napos Kresz oktatással...

6 napos Kresz oktatással kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

Hétfőn megyek egy 6 napos oktatásra, aztán rá 3 napra pedig már vizsgáznék. Szerintetek sikerülhet így? Nem kevés egy kissé ez a 6 nap arra, hogy rendesen megtanuljam a kreszt? Félek hogy vagy most a vizsgán, vagy később forgalmin, esetleg már mikor egyedül vezetek baj lehet ebből. Ja és nem én akartam ilyen gyorstalpalóra menni, valamiért az oktatóm iratott be erre, én pedig ha már így alakult elmennék.

Tanácsok, ötletek, tapasztalatok?

19/L


2010. aug. 20. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is 6 naposon voltam, de én közel fél évre rá vizsgáztam. Igazából nem jelentett semmit, előbb is le tudtam volna tenni. A kresz a legkönnyebb része. Figyelj oda és gyakorolj minden nap és nem kell aggódnod. A vizsga eredményéből úgyis látszik majd, hogy neked kevés volt-e a felkészülési idő.
2010. aug. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Így kevésnek tűnik a 6nap, de nem az.

Én 3 hetesre mentem anno, ami azt jelenti , hogy 8 nap volt.

És az is számít, hogy 1 nap hány óra!?

Tehát ha így nézzük annyira nem kevés. Sikerülhet. Nekem is elsőre megvolt, 75/74ponttal.


Sok sikert! :)

2010. aug. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én 2 hónapot jártam kreszre, ebből 1 hó tanfolyam volt, heti 2szer 2 óra, plusz az utolsó hónap már csak gyakorolni jártam. Elsőre sikerült. Ilyen 6 naposról még nem hallottam, biztos lesz ott is gyakorlás. Sok sikert!



21/L

2010. aug. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tanulj és gyakorolj a programmal és a tesztköynvet oldd meg végig.
2010. aug. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Napi 4 óra lenne. bocsi ezt kihagytam

azt hittem nem sokan jártak ilyen gyorstanfolyamra, ezért izgultam, hogy sikerülhet-e..de én már ígyis 3napja folyamat kresztesztezek és tanulok szóval remélem tényleg meglesz az eredménye:D

2010. aug. 21. 09:56
 6/6 A kérdező kommentje:
megbuktam. úgyhogy ha bárki is ilyenre szeretne jelentkezni saját tapasztalat miatt mondom hogy ne tegye! inkább tanultam volna másfél hónapig szépen lassan, minthogy elkapkodva az egészet megbukjak.
2010. szept. 16. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!