Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mik a tapasztalataitok ezzel...

Mik a tapasztalataitok ezzel a tanfolyammal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
OKJ-s képzéseket keresek, és a marketing és reklámügyintéző tetszett eddig a legjobban. Van esetleg valakinek valamilyen tapasztalata, hogy milyen is ez a képzés? Aki esetleg ilyenre jár, vagy járt az szereti-e vagy nem? A válaszokat előre is köszönöm
2011. júl. 23. 13:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Én elvégeztem. Nem akarok ócsárolni senkit, de nagyjából semmit nem ér. A tananyag aránylag jól megtanulható, nem komolytalan, hasznos. Az egész ott bukik meg, amikor dolgozni kezdesz vele, illetve kezdenél. A munkaerőpiac (Bp. saját tapasztalat) nem tud vele mit kezdeni. Valahogy nem értik meg mit is takar ez a képesítés. Vagy túl sokat néznek ki belőled, vagy túl keveset.

Végül nem erre kaptam az állásom, de az önéletrajzban jól mutat. Ha szereted, akkor csináld és állandóan képezd magad, mert egyre több elvárásuk lesz, ha ebben akarsz dolgozni.

2011. júl. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!