Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » KRESZ teszt kérdéseit milyen...

KRESZ teszt kérdéseit milyen módszerrel érdemes tanulni, hogy sikeres vizsgát tegyek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 21. 11:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd át a jegyzeteidet, a fontosabb kivételeket és szabályokat tanuld meg, és gyakorolj rengeteget a gyakorló programmal. A képes kérdéseknél a szabályokat tudnod kell, hogy ki előz, de vannak olyan hülye kérdések is amiket elég ha egyszer látod megjegyzed.
2010. aug. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én anno, amikor tanultam annyi volt, hogy figyeltem az órákon, jegyzeteltem + amikor lehetőség volt 2 órás gyakorlatra végig ott maradtam. Meg sikerült megszereznem a programot így otthon is tudtam gyakorolni.

70 %-ban a leghosszabb válasz a jó :D

Ha annyira tudod már a válaszokat az 1 percből kb. 10 mp-et fogsz elhasználni :D Csak ne siesd el, mert lehet, hogy megcserélik a választ és rosszra kattintasz :D

Ja, és ne izgulj: az az egy perc elég sok idő.

2010. aug. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem a tesztet érdemes tudni, hanem a KRESZ (amúgy elég logikus) szabályait érdemes ismerni. Nem a vizsga miatt, hanem a későbbi kellemetlen meglepetések és károk megelőzése miatt...
2010. aug. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerezz be vizsgaszimulátor-programot, jobb autósiskoláknál adják a tananyaghoz, de netről is letölthető! A szabályok magolása helyett mindig célszerűbb, ha konkrét helyzetekre vetíted ki azokat. A teszten is szituációkat fogsz kapni, három megoldási lehetőséggel.
2010. aug. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Van egy tippem. Nagyon jó (nekem bejött)

www.webkresz.hu

itt minden megvan, ami a sikkeres vizsgához kell.

2010. aug. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
én nem gyakoroltam, amig órákra jártam, csak olvasgattam... jogsibudafoknál tanultam, és ottn van 1 teljesen ugyanolyan program, mint, amilyen a teszt utolsó nap egésznap és másnap reggel is folyamatosan csináltam, és annyira berögzült, hogy sikerült is... ha kérdést rontok el, még átmegyek, de ha képeset, akkor már nem... nem tudom, hogy másnál van-e ilyen program, de nekem ez a módszer bejött... és ha te előbb elkezded, sztem tutira sikerűl... ha nem izgulod túl...
2010. aug. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Én a büdös életben nem tanultam könyvből KRESZt. Én szépen beültem a gép elé és nyomogattam az ABC-t :)

4 éve vezetek, és hidd el nem azt kell alkalmaznod amit megtanulsz, hanem amit majd a későbbiekben tapasztalsz. Szerintem a tizedére sem emlékszem amit tudtam a KRESZről.

2010. aug. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
én teszteztem csak.se könyv,se óra.
2010. aug. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Töltsed le a legfrissebb felkészítőprogramot és gyakorolj addig amíg sorban háromszor hibátlan nem lesz.
2010. aug. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Az eddigi válaszok mellé hozzáteszem: Vedd meg a KRESZ jogszabálygyülteményt, abból tanulj!
2010. aug. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!