Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Motivációs tréner :) Vélemények?

Motivációs tréner :) Vélemények?

Figyelt kérdés

Hányan vettétek igénybe motivációs trénerek magánszolgáltatásait?(személyes beszélgetés stb.).

Mostanában kezdett el érdekelni a téma,nekem nincs szükségem rá,csak kiváncsi vagyok,hogy amikor addig fajul a dolog,hogy valaki személyesen beszélget egy ilyen “érdekes” emberrel,mivel próbálnak beetetni?



2021. ápr. 12. 22:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Soha.
2021. ápr. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia :)

Én könyvet olvastam csak.

Sokan bántják őket, tény egy valóban nagy üzlet.

Olvass el egy könyvet és döntsd el hogy ami le van írva szerinted úgy van e.

Szabó Péter ír/beszél sokszor a hàlàról hogy legyél azért hálás amid van. Alapjában egy túltolt szövegről beszélünk mégis szerinted hányan alkalmazzák? Nem csak akkor kell hálàsnak lenni ha jó minden hanem amikor rossz történik lásd meg benne a jót pl de ezt való életben nem sokan csinálják.

Alapjában lehet hogy nem kitudja milyen emberek ezek az előadók de amit mondanak nem hülyeség szerintem, ha tudod használni, hisz ez a lényeg képes legyél magadban hinni.

Nem vagyok ilyen előadó párti csak realizálom amit mondanak nem vagyok előítéletes. Hogy megfogadja e az ember amit mondanak ő választása minden esetre ha az ember így él hogy hálás, és tényleg képes a céljáért áldozatot hozni nem gondolom hogy ez egy rossz tanács tőlük.


Remélem tudtam segíteni 😊

2021. máj. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!